Concert heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 21 februari 2013.
Dat is 4370 dagen geleden.
EXTRA INFORMATIE
Janne brak in 2006 door als zangeres van de band Room Eleven met het album 'Six White Russians & A Pink Pussycat'. Het album kreeg vrij snel de platinum status. Van deze plaat en opvolger 'Mmm... Gumbo?' (2008) werden meer dan 100.000 exemplaren verkocht in Nederland, Japan en Canada. De band toerde in Europa, Canada, Japan en Zuid-Afrika, nam een album op in New York en stond op grote jazzfestivals als het Montreal Jazz Festival. Onder de naam Schradinova bracht ze in 2010 het in Stockholm geproduceerde album 'India Lima Oscar Victor Echo You' uit. Deze werd net als Schradinova-liveshows positief onthaald. Deze band was eigenlijk een wilde versie van Room Eleven.Het grootste gedeelte van het nieuwe album is opgenomen in de Mailmen Studio in Utrecht onder leiding van Martijn Groeneveld (o.a. Blaudzun) met pre-productie van Torre Florim.
Foto's van Janne Schra , Please Be Frank
![Foto Janne Schra te Ed Kowalczyk - 17/09 - Het Concertgebouw](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2892/2c4y4pe2jpjh7snzh9.jpg)
![Foto Janne Schra te Janne Schra - 19/10 - Muziekgebouw Eindhoven](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2317/wf4aao5jq79om8rkk5.jpg)
![Foto Janne Schra te Ed Kowalczyk - 17/09 - Het Concertgebouw](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2892/acvec7iez9br15q2n4.jpg)
![Foto Janne Schra te Janne Schra - 29/09 - TivoliVredenburg](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/6069/6tl1ux5o64pyisl6xn.jpg)
![Foto Janne Schra te Janne Schra - 10/12 - TivoliVredenburg](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/3984/wrcm4ab7q3z5y5i6vl.jpg)
![Foto Janne Schra te Janne Schra - 19/10 - Muziekgebouw Eindhoven](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2317/jhej1yljcbnhoek6fk.jpg)