concert: Claudio Baroni in Paard op ZATERDAG 15 OKTOBER 2016

ZA.
15 OKT
CLAUDIO BARONI Kleine Zaal, 22:00 uur Paard, Den Haag
2016
Hoofdprogramma Claudio Baroni
Toegang 15,- excl. servicekosten

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op zaterdag 15 oktober 2016.
Dat is 3069 dagen geleden.

EXTRA INFORMATIE

De uit Argentinië afkomstige Baroni studeerde piano, sonologie en hedendaagse muziek. In de hoofdstad Buenos Aires richtte hij het Ensemble Hallowe'en op. Hij verhuisde vervolgens naar Den Haag om compositie te studeren aan het Koninklijk Conservatorium. Daar werd zijn talent direct erkent en hij ontving diverse opdrachten.

Zo werkte de componist met de Barton Workshop, Slagwerkgroep Den Haag, MAE Ensemble, Modelo62m Champ d'Action en nog vele anderen. Tevens schreef hij ensemblestukken in ongewone instrumentaties voor specifieke projecten en festivals. Sinds 2009 werkt hij aan een serie experimentele opera's waaronder Baltasar (2010) en Karada (2015). (bron: )

Ursae Minoris
Vanavond is de wereldpremiere van compositie Ursae Minoris, in het kader van festival Dag in de Branding. Joost Rekveld (video), Dario Calderone (contrabas) en Claudio Baroni (electronica) werken mee aan deze voorstelling.