Concert heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit concert vond plaats op zaterdag 29 maart 2008.
Dat is 6164 dagen geleden.
EXTRA INFORMATIE
Alain Clark
In januari 2007 neemt Clark, met onder andere topdrummer Steve Gadd en bassist Kevin Wyatt, zijn eerste Engelstalig album ‘Live It Out’ op. De hits ‘This Ain’t Gonna Work’ en ‘Father and Son’ komen van dit album. Voor het album ontvangt Alain een Originele Rembrandt 2007. Alain Clark bezit een godvergeten soulstem, eentje die doet denken aan die van Michael Jackson in zijn goede jaren. Na een aantal jaren in de VS te hebben gewoond, kwam hij weer terug naar Nederland en koppelde hij zijn funk en soul aan zeer directe, brutale Nederlandstalige teksten en scoorde direct een hitje met zijn eerste, door hemzelf geproduceerde single: ‘Heerlijk’. Zijn naamloze debuutalbum leverde hem een Zilvere Harp op. Naast zingen, instrumenten bespelen en produceren schrijft Alain ook liedjes. Zijn herkenbare funky soul sound ontdek je onder andere in liedjes van Jim, Boris, Gordon en Simon de V*kkenvuller.
Foto's van Alain Clark
![Foto Alain Clark te Bevrijdingspop Haarlem 2008](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/671/671-1.jpg)
![Foto Alain Clark te 3FM Awards - 23/4 - de Gashouder](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/1011/1011-2.jpg)
![Foto Alain Clark te Alain Clark - 21/12 - Paradiso](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/5530/2g4ujjhfdrc23dhru5.jpg)
![Foto Alain Clark te XO Live 2013](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2794/2phsclkqqstgkn96co.jpg)
![Foto Alain Clark te Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd - 26/02 - Podium Victorie](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/7429/jszfbqwarwqiie1on7.jpg)
![Foto Alain Clark te Huntenpop 2012](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/2203/cdrp98m2v6rd7k96ou.jpg)