Nieuwe datum verplaatst concert
Dit concert stond eerder voor donderdag 11 maart 2021 in onze agenda, maar werd verplaatst naar maandag 08 november 2021.
Concert heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit concert vond plaats op maandag 08 november 2021.
Dat is 1184 dagen geleden.
EXTRA INFORMATIE
Wim Statius Muller
De in 2019 overleden Curaçaose pianist en componist Wim Statius Muller stond ook wel bekend als de Curaçaose Chopin. Hij componeerde op Chopin geïnspireerde mazurka’s en walsen en was een geliefd pianist. Kleinzoon Alexander Kraft van Ermel is als pianist in zijn voetsporen getreden en brengt met Jean-Jacques Rojer en Izaline Calister een ode aan zijn grootvader.
Alexander Kraft van Ermel, Jean-Jacques Rojer & Izaline Calister
Alexander Kraft van Ermel brengt samen met gitarist Jean-Jacques Rojer en zangeres Izaline Calister verschillende dansen van de Antillen ten gehore. De drie Curaçaose musici lichten toe waar de dansen vandaan komen en welke rol ze spelen binnen de gemeenschap. De wals, tumba, danza en mazurka komen deze avond ongetwijfeld voorbij en zullen het jubileumjaar van de Vereniging Antilliaans Netwerk feestelijk inluiden.
Gerelateerde concerten
-
vr 11 apr `25