LET OP: Volgens onze informatie is dit concert (Carmina Burana in
Koninklijk Theater Carré) afgelast of
verplaatst.
De Nederlandse (en Belgische) overheid hebben vele
concerten in de periode 12/03/2020 tot
31/12/2021 vanwege de uitbraak van het coronavirus (COVID-19)
verboden. Sommige concerten worden verplaatst naar een latere datum. Andere worden helemaal
afgelast door deze maatregelen om de verspreiding van corona in te dammen.
Podia/concertorganisatoren nemen doorgaans contact op met kaartkopers om de
vervangende datum te communiceren of aan te geven hoe zij in aanmerking komen voor een
restitutie van de gekochte tickets. Bekijk de officiele site van het podium voor verdere
informatie.
EXTRA INFORMATIE
Het ballet, koor en orkest van de Russische Nationale Opera brengt ‘Carmina Burana, een van de beroemdste meesterwerken van Carl Orff.
Het magistrale werk van Orff ging in 1937 wereldwijd in première in de Opera van Frankfurt. Sindsdien is zijn werk nog steeds geliefd bij het grote publiek en spreekt bij veel mensen tot de verbeelding. Het beroemde ‘O Fortuna’ waarmee het werk begint en eindigt, is nu wereldwijd bekend.
Deze Latijnse liederen, die met passie en kracht worden vertolkt door de koren en solisten, vertellen ons een verhaal over leven en dood, het lot en de liefde en lust. Bijna 100 solisten zingen over de vreugde van de terugkeer van de lente.
In deze balletuitvoering van dit muzikale fenomeen voeren sensualiteit en emotie de boventoon om te laten zien dat muziek, gebaar en woord onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.
Gerelateerde concerten
-
zo 25 jan `26