Concert heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 26 november 2009.
Dat is 5557 dagen geleden.
EXTRA INFORMATIE
Intwine is een band met een volwassen gezicht en een eigenzinnige sound. Vooral bekend als pure rockact, gaat Intwine met ‘Rumshop Sessions’ terug naar zijn roots. Akoestische en Caribische ‘crossover’ uitvoeringen verbazen, swingen en dansen. Zouk, Salsa, Reggae en Soka passeren de revue. Alle songs zijn opnieuw gearrangeerd.
‘Rumshop Sessions’ is geïnspireerd door Caribische rumshops. Dit zijn kleine barretjes in de Cariben waar onder het genot van een drankje en lokale gerechten het leven wordt besproken. De lokale muziek ademt dezelfde relaxte sfeer.
De ‘Rumshop Sessions’ is niet alleen een feest voor Intwine fans. Muziekliefhebbers waarderen de muzikale reis van ‘Rumshop Sessions’. Sfeervolle intieme liedjes zorgen voor een soms adembenemende stilte. Up-tempo songs creëren een waar Caribisch carnaval.
Foto's van Intwine
![Foto Intwine te Pinkpop persconferentie](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/94/94-14.jpg)
![Foto Intwine te Hob Nob 2010](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/1407/y6wxta5oj3699ep51x.jpg)
![Foto Intwine te Randrock 2005](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/116/116-11.jpg)
![Foto Intwine te Vrienden van Amstel 2006](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/155/155-20.jpg)
![Foto Intwine te Paaspop Schijndel 2004](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/57/57-12.jpg)
![Foto Intwine te Paaspop Schijndel 2004](https://www.festivalinfo.nl/img/review/small/57/57-13.jpg)