Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater PePijn
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Gashouder
Dedemsvaart
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Hofpoort
Coevorden
13:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
De Pul
Uden
19:15
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
JK2470
Retie
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Luxor Live
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Theaterloods
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Paard
Den Haag
zaterdag 17 november 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Weijer, Boxmeer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Galactic Funk w/ Blind Observatory & Valentino Mora
Sugar Factory, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
C.C. De Werft, Geel
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
13:00
The Race Cinekid
Meervaart, Amsterdam
19:00
JazzOUT!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Welcome to the 90’s
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hooverphonic
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Columbine
La Madeleine, Brussel
19:00
Vrienden van Uden Live!
De Pul, Uden
19:15
JazzOUT!
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Mexican Surf / Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
19:30
the obsCURE / Underviewer
JK2470, Retie
19:30
The Burning Cold Over Europe 2018: Omnium Gatherum + Wolfheart + 1
Baroeg, Rotterdam
19:30
FFOOSS / JAGD / Ploegendienst
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Human League
Kursaal Oostende, Oostende
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doe Maar
Rodahal, Kerkrade
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Luka Bloom
Het Depot, Leuven
Johan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nederpop Classics
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Buurman
De Spot, Middelburg
20:00
Wand + Darto
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Maxfest071
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gratkowski & Tramontana
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Dans Dans
4AD, Diksmuide
20:00
Sven Hammond
Luxor Live, Arnhem
The Slackers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Black Eyed Peas
Vorst Nationaal, Brussel
The Twilight Sad
Tolhuistuin, Amsterdam
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Alec Todd
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gimmick & Ben Sims
Vorstin, Hilversum
20:00
Rootsriders
Manifesto, Hoorn
20:00
Pitou
Statenzaal, Zwolle
20:00
Woodgrain BluesRockNight 2018
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Stephen Fearing
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Sweat 'n Wild Festival feat. Black Silence / Crazed / Resurrect Tomorr
dB's, Utrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Salsa in Concert: Timbazo
De Meester, Almere
20:00
Bijelo Dugme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
KNARS
Iduna, Drachten
20:00
Zorita & MILO
't Ukien, Kampen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Benediction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Antillectual @ LOLA Groningen with Long Way Down and Hoist the Colours
LOLA050, Groningen
20:00
Angèle / Eddy De Pretto
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Pieternel
De Theaterloods, Apeldoorn
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ellen ten Damme
Markant Uden, Uden
20:15
Pete Murray
De Helling, Utrecht
Splendid
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Philharmonie Zuidnederland - TEMKO: Darkness rises
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paul de Munnik
Het Klooster, Woerden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Figi Theater, Zeist
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Bacon
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Bluebirds
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Douwe Bob
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Wende Snijders - Mens
Metropool, Hengelo
20:30
Christopher Cross & Band
Vorstin, Hilversum
20:30
Yesshows
Paard, Den Haag