Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:45
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
De Pul
Uden
19:00
Sound Dog
Breda
19:30
Mezz
Breda
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
't Gemeinsjapshoes
Schimmert
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
013
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Vera
Groningen
21:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Bonte Wever
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
De Molenberg
Delfzijl
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Singer Theater
Laren
donderdag 15 november 2018
18:45
Officium Triste / Sorcerer
Dynamo, Eindhoven
Honne
Melkweg, Amsterdam
Alex Clare
Melkweg, Amsterdam
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Slayer Schreeuwen in de Pul
De Pul, Uden
19:00
shuulak
Sound Dog, Breda
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Mezz, Breda
19:30
Blue Rose Code & Pitou
Paard, Den Haag
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
19:30
Super-Sonic Jazz Alternative met Oscar Jerome, Skinny Pelembe, Nabihal
Paradiso, Amsterdam
TenTemPiés
Effenaar, Eindhoven
19:45
Wende Snijders - Mens
TivoliVredenburg, Utrecht
Nothing But Thieves
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Musical Box
TivoliVredenburg, Utrecht
The Decemberists
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fish
De Oosterpoort, Groningen
Front 242
Paard, Den Haag
20:00
The Yellowjackets
Metropool, Hengelo
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Young Gun Silver Fox
013, Tilburg
20:00
Het Volksoperahuis i.s.m. Artscape Cape Town - Krotoa, eve of mankind
Groene Engel, Oss
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Gare Du Nord
Gebr. De Nobel, Leiden
The Fureys
't Gemeinsjapshoes, Schimmert
20:00
Broeder Dieleman
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Beechwood
Patronaat, Haarlem
Culture Abuse
Rotown, Rotterdam
Metric
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tigran Hamasyan
De Duif, Amsterdam
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Beverly Glenn-Copeland
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Staatseinde
Simplon, Groningen
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
Johan
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Mozart Requiem - Nederlands Kamerkoor en B’Rock
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Parquet Courts
Botanique, Brussel
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mark Ritsema’s Roxy Jazz Music
Rotown, Rotterdam
20:00
The Bluebirds
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jan Akkerman 70 anniversary tour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
De Dijk
013, Tilburg
20:15
Nielson
Luxor Live, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Het Zesde Metaal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jacqueline Govaert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stephen Fearing
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Paul de Munnik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Lakshmi - Adem
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
20:15
Bill Evans & Randy Brecker Soulbop Band
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Kim Wilde
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Blanco White
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Eyolf Dale Wolf Valley
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Deer Tick
EKKO, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
SuperSonic Jazz
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
SuperSonic Jazz
De Duif, Amsterdam
20:30
Gaye Su Akyol
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tangarine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Monokuro / Two and a half Girl - Local the Night
P60, Amstelveen
21:00
Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Dan Mangan / Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Flying Horseman
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Kilkennys vs Scrum
Hedon, Zwolle
21:00
Vennart - Oceansize en British Theatre frontman Mike Vennart
Fluor, Amersfoort
21:00
Live at LOLA: The Hip Priests + The Overdrunks
LOLA050, Groningen
21:30
Samsara Blues Experiment
Vera, Groningen
21:30
Popronde Breda
Mezz, Breda
22:00
Donny Benét
Merleyn, Nijmegen
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
vrijdag 16 november 2018
Herman van Veen
Zaantheater, Zaandam
Kim Wilde
De Bonte Wever, Assen
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren