Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die
gaan
Leden die
willen
DATUM
INFO
Maximapark
Utrecht
Stadspark Groningen
Groningen
Nationaal Park de Groote Peel
Heusden (Asten)
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Effenaar
Eindhoven
Café de Cactus
Hengelo
Hedon
Zwolle
15:00
On The Roof
Amsterdam
15:00
NiXenMeer
Enschede
15:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
16:00
De Helling
Utrecht
16:00
De Tanker
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
013
Tilburg
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Melkweg
Amsterdam
13:30
Toekomstmuziek
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Floralis
Lisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
Ahoy
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
P60
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Vera
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CC Muze
Heusden-Zolder
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Boom Chicago
Amsterdam
Beneluxtheater
Berlicum
18:00
Iduna
Drachten
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
zondag 08 september 2024
TREK Utrecht - 10 JAAR
Maximapark,
Utrecht
Hullabaloo
Stadspark Groningen,
Groningen
Misty Fields
Nationaal Park de Groote Peel,
Heusden (Asten)
Cultura Nova
Nieuwe Nor,
Heerlen
Cultura Nova
Parkstad Limburg Theaters,
Heerlen
13:30
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof,
Deurne
Tennessee Drifters (rockabilly, Rock&roll, Nl)
Café de Cactus,
Hengelo
The New Sound Jazz Machine
Hedon,
Zwolle
15:00
Cacha Mundinho
On The Roof,
Amsterdam
15:00
the Broadcast
NiXenMeer,
Enschede
15:30
Camilla Blue
Heyhoef-Backstage,
Tilburg
16:00
Alia Tempora / Hell Valley High / Stonus / The HellCats
De Tanker,
Amsterdam
16:15
Ellen Froese
Gigant,
Apeldoorn
19:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof,
Deurne
20:00
Robin Kester
De Roma,
Antwerpen
Rhys Nicholson
Boom Chicago,
Amsterdam
20:00
Thunderosa
't Wit Paard,
Heist-op-den-Berg
maandag 09 september 2024
19:30
Paris Paloma
Paradiso,
Amsterdam
19:30
King Hannah
Paradiso,
Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Ongewone Nederlander
Theater Floralis,
Lisse
20:00
Acid Tongue
Cinetol,
Amsterdam
20:00
Hollow Coves
Trix,
Antwerpen
20:30
Mehro
Bitterzoet,
Amsterdam
dinsdag 10 september 2024
19:30
Rundfunk - Schau
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam),
Amsterdam
19:30
Thee Sacred Souls
Tolhuistuin,
Amsterdam
20:00
The Undertones
Vooruit,
Gent
20:00
Bee Gees Forever
Parktheater,
Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Therapie
De Skâns,
Gorredijk
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise)
Theater De Lievekamp,
Oss
woensdag 11 september 2024
20:00
Stefan Pop
Simplon,
Groningen
20:00
B.D.U.
Q-Factory,
Amsterdam
20:00
Bee Gees Forever
Parktheater,
Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Therapie
De Muze,
Noordwijk
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang (reprise)
De Kleine Komedie,
Amsterdam
20:15
The Best of Simon & Garfunkel
Theater De Veste,
Delft
20:30
Pieter Derks - De oudejaarsconference
Theater Aan de Slinger,
Houten
donderdag 12 september 2024
Steven Brunswijk - Altijd Kind Gebleven
Beneluxtheater,
Berlicum