
Een deel van de opbrengst van de tournee van The Police gaat naar WaterAid, een organisatie die armoede bestrijdt door de toegang tot veilig water te bevorderen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

RED HOT CHILI PEPPERS UITVERKOCHT!De Californische funk band The Red Hot Chili Peppers komt naar Nijmegen. De...

MINDLESS SELF INDULGENCE NAAR EINDHOVEN Naast het Powerfest in Amsterdam zal Mindless Self Indulgence ook naar...
REACTIES

Soeperman87
Doink! Duur.
Maar was te verwachten.
Ze hebben een aantal leuke nummers, maar ik vind het de hoge kosten niet waardig.

Willum
aj aj aj :(
vrijdag police in de voorverkoop en zaterdag Wu tang...
dat gaat heeel duur worden zo :(

Gazzo te duur? Kids, check your history eens. The Police moet je gezien hebben.

wishmaster Haha, dan moet je je eens normaler gaan gedragen Willem! Dan zie je de politie een stuk minder vaak ;-)

Darkfiber prijzen vallen me nog mee als ik U2 rolling stones enz. in gedachte voorbij laat komen. IK GA! :)

Pausmobiel De muziek hehe, In Nederland hebben we weinig corrupte Politie, Rotte appels hou je, ga dan mensheid maar verdoemen, DAAR ligt het probleem.

tsmit Het spijt me zeer, maar ik hou van The Police om hun fantastische sound & songs, maar in de Arena (en dan zo duur)... Dan hoor ik nog liever de covers van Grof Geschut in een kroeg!!! Het muzikanten toch ook niet meer om hun muziek & fans als ze in de Arena gaan "rammelen"?!
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.